O nas

„Każdy nowy kot, pojawiający się w moim życiu, daje mi w prezencie kawałek swojego serca. Jeśli będę żyć wystarczająco długo, będę mieć kocie serce.”

Nasza hodowla Dommely*PL jest małą domową hodowlą kotów brytyjskich w samym centrum Poznania. Nasza historia z brysiami zaczęła się trzy lata temu od kastratów (Rayo i Pandu), które rozkochały totalnie nasze serca. Kilka wystaw, poznanie świata hodowcy, uzupełnienie podstawowej wiedzy i w kilka miesięcy później - decyzja o otworzeniu hodowli. Tak zaczęła się moja przygoda z tymi niesamowitymi niedźwiadkami.

Mogę powiedzieć już dziś, że nasze życie bez kotów było nudne i smutne. To one wlały śmiech, szczęście i spokój w mój dom. Kochamy je a one nas, cóż chcieć więcej... 

Zależy nam aby rozpalić w waszych sercach niesamowitą miłość do kotów i to właśnie jest celem naszej hodowli.

Jeśli macie ochotę poznać Nas i Nasze koty..... ZAPRASZAMY :)

Oczywiście wszystkie nasze koty pochodzą z renomowanych hodowli i są niewątpliwie pełnowartościowymi członkami naszej rodziny. Ze swojej strony zapewniamy im najlepszą opiekę i dom pełen miłości.

Nie zapominamy również o fachowej opiece weterynaryjnej. Nasza hodowla jest pod troskliwą opieką super specjalisty p. Ani Starczewskiej z Kliniki Małych Zwierząt w Poznaniu: www.klinikawet.pl :) 

Są regularnie odrobaczane i szczepione.

Aktualizacje: DOMMELY
CMS by Quick.Cms | Projekt i wykonanie: DISEGNO STUDIO & BAKALLAND Siberians | All rights reserved! 2014